Vladimír Hanzl (1932)

Balt

bromostříbrná fotografie, 1976, 38,6 x 16,9 cm, sign. PD Vladimír Hanzl, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem

ID: 1277

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 18:23

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu