Pietr Claesz- kopie

Zátiší s ústřicemi

olej, plátno, 38 x 53 cm, rám

ID: 655

Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:00

Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)