Melchior de Hondecoeter - kopie

Drůbež v zahradě

olej, plátno, 68 x 100 cm, sign. LD, rám, krakeláž

ID: 656

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:01

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)