Pietro Antonio Rotari (následovník) (1707-1762)

Čtenářka dopisu

olej, plátno, 18.-19. století, 99,5 x 76,5 cm, restaurováno, protržené plátno

Literatura: předloha publikována v časopisu Světový zdroj zábavy a poučení č. 59, článek Poslíčci lásky - milostné dopisy, vydal Dr. Ot. Štorch - Marien, Praha 1941

ID: 657

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:02

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)