Jaroslav Peregrin Kloc (1894-?)

olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD Kloc, rám

ID: 659

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:04

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)