Jan Honsa (1876-1937)

Staré domy v Pelhřimově I.

olej, karton, 1913, 23 x 31 cm, sign. LD J. Honsa 1913, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Martinem Kodlem, vzadu ve výřezu popsáno autorem

žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze

ID: 661

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:06

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)