Jaroslav Peregrin Kloc (1894-?)

Chalupa v Koníkově na Vysočině

olej, karton, 27 x 33 cm, sign. LD Kloc 1973, rám, na zadní straně popsáno autorem

ID: 662

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:07

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)