Gustav Macoun (1892-1934)

Kameničky

olej, plátno, 1908, 70 x 94 cm, sign. LD G. Macoun, rám, vzadu štítek s popisem díla

žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

ID: 663

Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:08

Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)