Jan Bohumil Pospíšil (1898-1968)

Před soumrakem

olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Míla Pospíšil, rám, na rámu drobné oděrky

žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

ID: 664

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:09

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)