Gustav Reiter (1895-?)

Narodil se v roce 1895. Malíř-krajinář, jehož tvorba vychází z Mařákovy školy. Byl majitelem ryteckého závodu, sídlícího v Praze na Malé Straně.

Horská krajina

olej, plátno, 1931, 48 x 58 cm, sign. PD G. Reiter 1931, rám, původní adjustace, na rámu značeno autorským štítkem, v rozích rám mírně poškozen

ID: 665

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:10

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)