Jindřich Sitte (1888-1951)

Venkovská chalupa

olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození

ID: 666

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:11

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)