Jan Šebek (1890-1966)

Dívka z Domažlic

olej, dřevo, 43 x 28,5 cm, sign. LD J. Šebek, rám

ID: 667

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 08:12

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)