Jaroslav Šimůnek (1872-1939)

Pražské panorama

olej, plátno, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 668

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:13

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)