Jan Zrzavý (1890-1977)

Autoportrét (14 letý)

uhel, akvarel, papír, 1905, 10,8 x 8,6 cm, sign. DU J. Zrzavý, rám, vzadu autorem popsáno: Vlastní podobizna 1905, 14 letý, čís. 19

Provenience: původně ve sbírce neteře Jana Zrzavého, dnes v soukromé sbírce v Praze

ID: 670

Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:15

Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)