Andrej Bělocvětov (1923-1997)

olej, akryl, karton, 1972, 44,5 x 32,5 cm, sign. NU Bělocvetov 72, rám

Literatura: uvedeno v monografii Andrej Bělocvetov

ID: 671

Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:16

Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)