Anna Staritski (1908-1981)

tuš, kvaš, koláž, kombinovaná technika, 55,7 x 75 cm, sign. PD Staritski, při okrajích poškozeno

ID: 674

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:19

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)