Ladislav Maria Wagner (1945)

Pozdrav z Yokohamy

olej, dřevěná deska, 1998, 100 x 85,5 cm, sign. PD L. M. Wagner 1998

ID: 675

Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:20

Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)