Josef Liesler (1912-2005)

Portrét muže

akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen

ID: 679

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:24

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)