Jan Mácha (1926-1984)

Toulouse Lautrec

litografie, 1954, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Mácha 54, rám

ID: 741

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:26

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)