Ctirad Stehlík (1938-2004)

Zátiší s třešněmi a kloboukem

litografie, 48,6 x 37,6 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

ID: 770

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:55

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu