Aleš Lamr (1943)

Kruhy na vodě

akvarel, papír, 2008, 35 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 08, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho meditativního období

ID: 10

Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)