Aleš Lamr (1943)

Triptychon I.

akryl, plátno, 2007, 30 x 24 cm, sign. DU A. LAmR 07

ID: 13

Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)