Jiří Načeradský (1939-2014)

Dvě kudlanky

akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 25

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 02. 04. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu