Petr Ptáček (1965)

ČSA taxi

litografie, 2004, 9 x 14,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 139/150

ID: 21

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:20

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)