Petr Ptáček (1965)

Nad celinami

litografie, 2008, 29 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, autorský tisk

ID: 23

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:22

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)