Petr Ptáček (1965)

Mezi krami

litografie, 2004, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 40/40

ID: 24

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:23

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)