Petr Ptáček (1965)

de Havilland Comet

litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

ID: 25

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:24

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)