Ivan Kováčik (1959)

Canis-Familiaris-Intermedius

ručně kolorovaná litografie, 1999, 28 x 40 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

ID: 27

Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:26

Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)