Petr Ptáček (1965)

Autostrada

litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, autorský tisk

ID: 28

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:27

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)