Petr Ptáček (1965)

Řiditelný balón

litografie, 2005, 23 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

ID: 29

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:28

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)