Petr Ptáček (1965)

Štít Texaco

litografie, 2010, 20 x 18,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

ID: 30

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:29

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)