Petr Ptáček (1965)

Hydroplán U.S. Navy

litografie, 2007, 13 x 24,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

ID: 31

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 11:30

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)