Tomáš Císařovský (1962)

Sami sobě II.

litografie, 2019, 30,5 x 42,6 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 22/30

studium na AVU v Praze

ID: 110

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:17

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu