Petr Pastrňák (1962)

V letu

litografie, 2014, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Pastrňák 2014

žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze

ID: 176

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:22

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu