Igor Grimmich (1979)

Prudká vášeň

litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66

žák M. Rittsteina na AVU v Praze

ID: 187

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:33

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu