Bohumil Berghauer (1910-1972)

Žnečka

olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám

ID: 107

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:46

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu