akvarel, papír, 1947, 27 x 19,5 cm, sign. LD Valín ??? 1947, rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:48
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)