akvarel, papír, 1927, 27 x 20 cm, sign. PD , rám, prasklé sklo
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:49
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)