Josef Bureš (1889-1969)

Svratka

olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám

žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

ID: 113

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:52

Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)