Zdeněk Nemastil (1879-1942)

olej, plátno, 50,5 x 71 cm, sign. PD Nemastil, rám, malba na mnoha místech odpadlá

ID: 116

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:55

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)