F. Hladík

Žně

olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám

ID: 120

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:59

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu