Koupání
akvarel, papír, 1993, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád 93, pasparta
ID: 124
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:03
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
ID: 124
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)