Miroslav Konrád (1945)
akvarel, papír, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád, pasparta
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:04
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)