Daniela Benešová (1929)

Třešně a švestka

litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100

ID: 134

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13

Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)