Třešně a švestka
litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100
ID: 134
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)