Kostel v Českém Meziříčí
olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám
ID: 135
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:14
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
ID: 135