Václav Šafář (1915-1991)
olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:14
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)