Hospodářský vývoj
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám
studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
ID: 14
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:16
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu