F. E. Šístek (1898-1944)

Říp

olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám

ID: 141

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:20

Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu