Říp
olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám
ID: 141
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:20
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
ID: 141